Чим я можу бути вам корисною...

Психологічне консультування

вид психологічної допомоги, який покликаний на пошук способів та ресурсів розв'язання конфліктних ситуацій, виявлення неконструктивних паттернів поведінки, гармонізацію стосунків із собою та світом. Даний вид роботи може містити загальні рекомендації від спеціаліста (втім, ні в якому разі не поради).  Даний вид роботи за тривалістю зазвичай не перевищує 10 сеансів.

Психотерапія

даний вид психологічної роботи має більшу тривалість, у його фокусі, як правило, знаходиться глибинні зміни клієнта, а саме самооцінка, самоставлення, особливості побудови стосунків з патнерами та світом, рівень домагань, подолання кризових періодів життя тощо. В роботі спеціаліст може використовувати різні методи та приймоми - все залежить від рівня підготовки та методу, в якому він працює. За потреби психолог може напрвити клієнта за додатковою консультацією до лікаря-психіатра. Дана необхідність є абсолютно коректною та цивілізованою практикою у тих ситуаціях, коли клієнт має тривожні, депресивні та інші розлади. У таких ситуаціях колаборація із лікарем завжди є більш ефективною та результативною для клієнта.

Психодіагностика

даний вид роботи передбачає використання стандартизованих та валідизованих наукових методик з метою оцінки інтелектуальних, характерологічних якостей обобистості, її мотивації, ставлення до себе та оточуючого світу. В роботі спеціаліст може виокристовувати різні тестові методики - із завданнями, картинками, звичайними питаннями - все залежить від уподобань спеціаліста та задач дослідження. Єдине, що є особливо важливим, щоб тести були найдійним якісним науковим інструментом, а спеціаліст, який їх використовує мав достатній рівень кваліфікації.